25-річчя кафедри

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Наприкінці вересня 2018 року

наша кафедра проводить Міжнародну наукову конференцію

«Археологія, етнологія та охорона культурної спадщини Південно-Східної Європи»,

присвячену 25-річчю кафедри археології та етнології України

Планується робота наступних секцій:

• Археологія, історія та екологія первісної доби
  • Історія та археологія раннього залізного віку
  • Етнокультура в історії та у сучасних глобалізаційних процесах: теорії та практики
  • Крос-культурність в історичній динаміці

В рамках конференції відбудуться також:

науково-практичний семінар «Археологічний й етнографічний туризм та музейництво: сучасні виклики та перспективи розвитку»

круглий стіл «Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина у сучасному освітньому просторі Південно-Східної Європи»

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Інформація про оргвнесок на проведення конференції (в т.ч. видання збірки матеріалів) та вартість проживання та харчування (за рахунок учасників) буде повідомлена додатково, після отримання підтвердження участі в конференції.

Проїзд, проживання, харчування за рахунок учасників.

Для участі у конференції просимо до 15 березня  2018 р. надіслати електронною поштою до Оргкомітету анкету учасника (вкладений файл) та тези доповіді обсягом до 500 символів.

Статті до збірки надсилати до 15 квітня 2018 року (правила оформлення статей додаються).

Контакти Оргкомітету:

Поштова адреса: кафедра археології та етнології України, факультет історії та філософії, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, вул. Єлісаветинська, 12, м. Одеса, 65082, Україна

E-mailarch_ethn@onu.edu.ua

+38-048-723-62-14 – д.і.н., проф. Сминтина Олена Валентинівна (зав. кафедрою археології та етнології України),

+38-095-604-13-54; +38-068-731-79-30 – к.і.н., пров. фахівець Демченко Ольга Володимирівна (відповідальний секретар Оргкомітету).

З повагою, оргкомітет конференції

ЗАВАНТАЖИТИ ПЕРШИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ,